Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Diga Mühendislik & Müşavirlik, 2011 yılında Ankara’da kurulmuş, genç dinamik bir firmadır. Baraj, gölet ve içmesularındaki kayıp kaçaklar, geosentetik ürünler ve proje tasarımı, coğrafi bilgi sistemleri, taşkın modelleme, jeoteknik hizmetler, hidrolik hesaplar, planlama ve fizibilite hizmetleri uzmanlık alanlarımızdır.

Firmanın kurucu ortakları uzun yıllar farklı firmalarda  sulama, HES, baraj, dere ıslahı, içmesuyu, kanalizasyon, yağmursuyu, GIS projelerinde çalışmışlardır.

Firmamız,  tüm proje çözümlerini kendi oluşturduğu yazılımlar ile gerçekleştirmektedir. Firmamız, ayrıca İnşaat Mühendisliği proje alanında, yazılım konusunda AR-GE faaliyeti yürütmektedir.

Diga Mühendislik & Müşavirlik, gerek kamu kurumları gerek özel sektör temsilcilerinde sağladığı güven ile kuruluşundan hemen sonra birçok projeye imza atmıştır. Farklı alanlarda uzmanlaşmış ekibimizle bir çok müşavirlik ve proje alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Diga Mühendislik & Müşavirlik olarak misyonumuz, mühendislik yapılarının çevre mevzuatına uygun olarak projelendirilmesi, ülke kaynakları israfının önlenmesidir. Dünyadaki yenilik ve gelişmelere karşı duyarlı ve izleyici olan, müşterilerini her konu hakkında doğru ve eksiksiz bilgilendirip en yüksek verimliliği sağlayan, çalışanlarına kendilerini geliştirme imkânları sunan, ilkeli, şeffaf ve siz katılımcıları ile paylaşmayı bilen bir firma olmayı amaçlamıştır. 

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, uzman mühendis kadromuz ile tüm şartname ve mevzuatlara uygun olarak çağımızın ilerleyen teknolojik gelişmelerini birleştirerek mühendislik  sektöründe öncü, aranılan ve takip edilen bir mühendislik firması olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Her geçen gün yenilenen teknolojisi ve genişleyen faaliyet alanları ile firmamızı bugünlere getiren uzman kadrosu ve çözüm ortaklarıyla, kaliteden ödün vermeyen  Diga Mühendislik & Müşavirlik, kendisine gösterilen güvene layık olmak için bütün gayretiyle yoluna devam etmektedir.

Çözüm Ortaklarımız